| Lariiiiiiiii a întrebat:

Hiii! Am auzit ca LaLa Band vine in Baia Mare! /Nu stiti unde se gasesc biletele?

3 răspunsuri:
| sergiu2 a răspuns:

Se gasesc in magazinele diverta

| Molecula a răspuns:

18 FEBRUARIE - Baia Mare -> Sala Sporturilor

biletele se gasesc pe :www.vandbilete.ro, www.bilete.ro, www.eventim.ro, www.myticket.ro dar trebuie sa mai ai rabdare pana sa cumperi pentru ca mai intai au 4 concerte acu la sfarsitul lunii, si dupa aia cred ca se pun in vanzare si pentru 18 februarie

| LoveMe19 a răspuns:

Eu am luat (sunt din Constanta) Bietele se gasesc la sala de spectacol in care va concerta.