| bkmad a întrebat:

Http://alexandra-ingeras-mumos.hi5.com/......otoUser.do cu ce program pot edita si eu poza asA? :S

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Asta e mai degraba o poza facuta cu un aparat bun, cu blitzu'. Chiar nu pare editata. Dar poti incerca si cu PhotoScape, te joci cu culorile, sau este o optiune Film effect, unde ai niste setari sa-ti faci poze "artistice" laughing.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Ochii? Cu photoshophappy
Lumina? Cu photoscape.happy

| ReveuseKaari a răspuns:

Photoshop. Dacă vrei dă-mi un mesaj cu id-ul tău, te bag în listă, îmi dai poza şi ţi-o editez eu aşa happy.

| Ioana :x a răspuns:

Acelea sunt lentile de contact. Dar sa-ti schimbi culoarea ochilor poti sa o faci cu photo-shop.
palove struck