| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Http://arch8.okr.ro/......00_700.jpg sau http://img.garbo.ro/......355267.jpg

Ce sa`mi iau? Cizmele sau ghetute/? De ce?

2 răspunsuri:
| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Cizmele sunt frumoase toamna cand nu e noroi pe jos, dar cand vine iarna si calci prin zapada cu cizmele alea te uzi + ca au si un material greu de intretinut, dar ghetutele sunt mult mai ok. Nici nu te uzi si sunt si foarte confortabile si arata mai bine e asa mai chic mai trendy laughing. Si mai ales la glugi se vad mai bine niste ghetute. Eu mi-am dat cu parerea cu ce as cumpara eu daca as fi in locul tau happy Sper ca te-am jutat:*

| Sorelaaaaa a răspuns:

Ghetutze tongue pentru caaa is mai tari decat cizmeletongue + ca acum se poarta mai mult ghetutzele decat cizmelewinking