| 23_2068 a întrebat:

Http://missteenagerromania.com/finaliste-2011/ cine credeti ca va castiga MISS TEENAGER ROMANIA?;;) si de ce?; d
Am fost si eu la preselectie si sincer cele mai dragute mi s-au parut Diana Balea Michela ciornea si Francisca stan; d dar pozele nu sunt asa reusite :(

2 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai...ce sa zic... diana dinu!
mi se pare cea mai draguta din toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite care este treaba nu vreau sa fiu rautacioasa si nici nu imi place sa las raspunsuri naspa. dar sincer mie nu imi place de nimeni.nu sunt prototipul meu de fata de a castiga orice miss. eu cred ca avem fete mult mai frumoase si cu abilitati mult mai bune de a fi miss. sper sa nu te superi pe mine, dar aceasta este opinia mea