| Stefania_8677 a întrebat:

Http://statusuripentrutoti.tumblr.com/ ce parere aveti despre siteul acesta?:X:X:?

Răspuns Câştigător
| zuzapitika a răspuns:

Foarte tarebig grintu l-ai facut? e genial:X:X:angrypentru melodiile postate nota 10+)laughing ai putea sa scrii povesti de dragostebig grinimaginea de duce cu gandul sus in nori:X:X:X:X e numai buna:Xbv

2 răspunsuri:
| Acadela a răspuns:

Super blog. :*
Îmi place şi mai mult că e TUMBLR, pentru că şi eu administrez un blog tot pe acest site.
Ia vezi, poate îţi place şi al meu, chiar dacă este în engleză : http://el-nino-torres.tumblr.com
Pupiiici!

| Stefania_8677 explică:

Multumesc va pupikesk:X:X:X:*:*