| BellyGiggling a întrebat:

Http://uncoltalmeu.blogspot.com/
Azi e prima zi cand crez un blog.
Asi vrea niste sugestii, teme etc.
Cum asi putea pune muzica si alte chestii care mi-ar putea face blogul cat mai frumos.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Si astept si eu unul de la tine
http://adacristina.wordpress.com

5 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nimic deosebit nu am de zis
dar tot ce vreau sa iti zic e sa scrii acolo ceva din tot sufletul ca daca faci asta sigur vei fi apreciata

succeshappyhappy:X:X

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Frumos

ti am lasat si un comm (adacristina)

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Pai.
Lucrul care il face cel mai frumos e sa scrii articolele din inima, sa scrii ceea ce simti.
Aspectul conteaza mai putin.
Pe oamenii ii intereseaza ceea ce SCRIE.
Dar, daca vrei sa arate mai bine da-i la Desing si incearca mai multe lucruri pentru a descoperi ce-ti place. happy

| ionut_8984 a răspuns:

Mergi aici http://bloggerajutor.blogspot.com/ este un blog romanesc care iti spune cum sa faci si tot ce vrei sa ajungi pe blogul tu

| DannyEllla a răspuns:

Poti sa pui niste imagini care sa exprime cuvantul,, casa" si o melodie linistitoare sau putin alerta si niste sfaturi despre faptul ca trebuie intotdeauna sa te intorci acasa cu zambetul pe buze, indiferent de situatie... deoarece multi oameni doresc sa se linisteasca datorita a tot felul de probleme...asa ca BAFTA!