| Apy a întrebat:

Http://www.TPU.ro/utilizatori-suspendati/ majoritatea sunt suspendati di cauza spamu-lui.nu prea inteleg imi puteti explica mersi funda

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Adica trimit mesaje sau posteaza intrebari ori raspunsuri cu anumite scopuri, care promoveaza ceva anume etc.
Spre exemplu unii trimiteau mesaje si spuneau sa ne inscriem pe nu stiu ce site sau sa cumparam cine stie ce produse, sau unii postau raspunsuri aiurea si ne faceau sa intram pe un anumit site pentru a-i face vizualizari.

1 răspuns:
| unknownboy a răspuns:

Spam - mesaje prin care fac reclama la produse etc. cum ai lasa tu un site prin care sa vinzi ceva big grin. dar mai mult mesaje big grin