| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=gRCSTIWXt4s hey tp...cum vi se pare video:d... e cu mine si cu o prietena de a eam:D. Vreau cateva pareri de la voi:D

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Heii! Superba:X:XEsti foarte talentata,si imi pare rau ca ti-ai pierdut prietena, este superb video-ul, imi spui si mie cum se num melodia aceasta superba?

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

E misto melodia. Ce program ai folosit Vegas sau After Effects?

| CryssCrySta a răspuns:

A iesit misto, dar cum de numeste melodia?

| pufulete_5719 a răspuns:

Daca te referi la programul cu care am facut video-ul...am flosit pro show gold.e super tare:X:X:X

| pufulete_5719 a răspuns:

Prietenie fumata