| adriiana2000 a întrebat:

HY TPU! Mi-am sters id-ul acum ceva timp si il vreau inapoooiicrying! Cum il pot recuperaa!? help me plss!big grin Fundooi!

2 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Nu cred ca mai poate fi recuperat desi nici eu nu am inteles cum l-ai sters dar ma rog... Cred ca vei fi nevoit sa iti faci alt id. Pana la urma nu e asa un mare efort. Mai greu ar fi sa regasesti toate id-urile persoanelor din fosta lista. Le poti totusi afla de la acestia. Mult succes!happy

| katy95 a răspuns:

Cum l -ai sters? da-mi detalii ca sa te pot ajuta