| NoMusicNoLife28 a întrebat:

I am back :X.Si am o intrebare. Facem la scoala cadouri intre colegi si am extras biletele ca sa nu fie discutii.Nu stiu cum am reusit dar am extras numele baiatului de care sunt indragostita (el stie ca il plac) Si tocmai de aceea nu stiu ce sa i cumpar (oricum nu o sa afle de la cine e pentru ca nu o sa imi pun numele in cutie). Ma puteti ajuta cu niste sugestii? Va roooghappy

Răspuns Câştigător
| romanyta a răspuns:

Ar trebui sai cumperi ceva special care sai ranie in amintire si cred ca te va indragi si el pe tine.