| SingleForOne a întrebat:

Vreau niste sugestii de cadouri pentru jocul "Ingerasul" pe care il facem la scoala,si trebuie sa cumpar ceva pentru o fata,numele ei e necunoscut pentru ca diriginta are numele fiecaruia care trebuie sa-i dam,dar nu stiu ce sa cumpar, ceva pana in 20lei

1 răspuns:
| Justlikeme11 a răspuns:

Pai, ceva simbolic... da o tura pana la mall sau market si mergi direct la rafturile de sarbatori, sigur vei gasi ceva! happy Si nu uita: gestul conteaza! Succes!