| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un sfat? De crăciun la noi in clasa se obisnuieste sa ne facem cadouri uni altora prin tragere la sorti. Întâmplarea face ca mie mi-a picat fix fata pe care o plac mult. Ce sugestii de cadouri ati avea, tinand cont ca are 15 ani. Eu m-am gândit la o cutie de bomboane dar nu stiu ce as putea sa-i mai ofer pe lângă. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Salut..acelasi lucru facem si noi de Craciun, si ar trebui sa te consideri norocos ca ti-a cazut fix fata de care-ti place, astfel avand posibilitatea sa-i arati cat de romantic esti.Ai putea sa-i oferi o cutie de bomboane Milka (e o cutie in forma de inimioara, daca gasesti) si pe langa bomboane ai putea sa-i oferi un ursulet de plus care are scris pe el diferite mesaje (acum depinde de ce gen de fata este), o cana pe care scrie "I love you" sau un lantisor cu numele ei (asta mi se pare cel mai potrivit si poti sa-l faci la comanda), acum depinde si in ce buget trebuie sa va incadrati.Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru Viitorulapropiat):

Serios? o sa pari un disperat si jumatate cu asemenea cadouri.

| anonim_4396 explică (pentru Viitorulapropiat):

Buna idee.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O bratara sau o jucarie de plus. nu depasi mai mult de 20 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru răspunsuri! Nu prea aveam idei, dar acum stiu ce sa ii iau

| MarianaMirela678M a răspuns:

Bomboanele sunt pentru pampalai.
Cumpara*i un ursulet, crede-ma.
Il va adora.
Nu conteaza ca e mare sau mic.
IIntotdeauna fetele sunt atente la cele mai mici detalii.
Si se indragostesc de cele mai mici detalii.