| Andrew30 a întrebat:

Heii all. Am extras iar biletele pentru jocul ala in care ne facem cadouri in noi colegii. Am extras o colega si nu stiu ce sa ii cumpar... Sfaturi va rog.

6 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Poti sa-i cumperi o esarfa asa de iarna,un Mos Craciun care lumineaza,un set din argint,un parfum, un papitoi de pluj mare, o cutie de bijuterii, o rama foto, o geanta, un portofel + o cutie de bomboane.

| T0T a răspuns:

Un cartof.

| MeForeverAlone a răspuns:

Un parfum, un jurnal cu cheie, ( astea pe lângă o ciocolată, desigur, fetele adoră ciocolata) un lanț strălucitor și o pereche de cercei ( nu mă refer să fie din argint sau din aur, doar că fetelor se plac lucrurile care sclipesc în general și dacă ai găsi ceva cu pietricele ar fi super), o bluză frumoasă, o carte interesantă ( numai dacă citește) sau un ceas.
Baftă!

| Mihaelablabla a răspuns:

Ciocolata si un ren mic de plus sau o carte de dragoste.

| CiocanN a răspuns:

Incearca un papitoi ceva din pluj si o ciocolata, eventual mergi in Cauffland si vezi ceva simbolic sarbatorilor de iarna + ciocowinking

| domuta25 a răspuns:

Eu ti as recomanda in special cercei. Sa fie sclipitori sau sa para foarte valorosi chiar daca nu islaughing si ciocolata milka cu oreo. Sa nu ii iei ceva expirate din alea daca stii la ce ma referlaughing bafta!