| andreeadeya a întrebat:

Buna am si eu o intrebare (la majorete am extras niste biletele cu numele noastre de craciun iar eu am extras pe o fata mai mica decat mine cu 2 ani ) nu trea stiu ce ii place puteti sa imi dati niste sfaturi plzz happy

6 răspunsuri:
| RalucutzaFarmer a răspuns:

Ai trebui sa ii oferi un animalut pufos cum ar fi un hamster sau o pisicuta. Sper ca te-am ajutat

| DrDeath a răspuns:

Ii poti lua ciocolata! Toata lumea prefera ciocolata.Nu ai cum sa dai gres.Sau ii poti da bani.Astea 2 le prefera toata lumea.

| DjBl3ndar a răspuns:

Poti sa ii iei asa :
- Un ursulet
- Un lantisor de argint mai ieftin so o bratara
- O pereche de cercei mai draguti poti sa ii asortezi cu un lantisor sa vezi u
- O bluzita
- Un set cu parfum cu crema,
- Poti sa ii mai iei niste accesori dragute sau ceva sa i se potriveasca
- O caciulita ca asta http://www.google.ro/......tp?/imgres

- un set cu ( manusi, fular si caciulita )
- poti sa ii iei ceva de craciun pentru ca se apropie

http://www.google.ro/......tp?/imgres

- pe langa pui si u o ciocolata

Sau mai bine ia pe cineva sau singura si fa o plimbare prin magazine sau prin supermarketuri si sigur ai sa vezi ceva.

A si nu conteaza ce ii cumperi, gestul conteaza;)

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Bubu1234 a răspuns:

Ai putea sa ii iei ceva specific Craciunului thinking cum ar fi o cana personalizata cu urari de craciun sau un ciorapel in care sa ii pui o urare sau o caciulita de mos craciunwinking. Succes! Funda?love struck

| sergiuk11 a răspuns:

Un ursulet mai frumos cv ce iti place tie cv animal de plus preferabil ursulet

| damy15 a răspuns:

Poti sa ii iei o cordeluta sau un parfum sau niste dulciuri