| Katalin02 a întrebat:

Iarna sau Vara? De ce?

Răspuns Câştigător
| zambethツ a răspuns:

Iubesc Varalove struckrespir o vara fierbinte in culori calde un miros de iarba incinsa e cald si-mi place nu ma ascund disperata pe sub copaci, nici nu caut racoare stau in soare si adun caldura.
aerul e fierbinte, pielea imi arde, respiratia ma doare, stau in soare si ma bucur de vara pamantul se crapa, apa se incalzeste instantaneu in pahar, capat culori de cafea, nu ma doare capul, nu transpir, visez la dusuri reci, la racoarea placuta a piscinei
iubesc vara asta lunga si fierbinte cu dor de mare si de talpi goale pe nisip abia astept sa vina o astept cu nerabdare.[love struck]

3 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Adour vara. de ce?
pentru ca Vara este anotimpul cu cele mai lungi și cele mai calde zile, unde lungimea zilelor depinde de gradele latitudine; vara poti merge la plaja/piscina, poti sa stai afara pana tarziu deoarece e foarte cald.
vara te poti bronza, poti sa mergi la picnicuri, iar aerul are alt miros, al florilor al ierbii verzi proaspa crescute si celalate:*.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Vara pentru ca e cald ( preferata mea) e vacanță mă dau cu skate-u merg in excursie

| Aianna a răspuns:

Vara normal` love struck.
E cel mai frumos anotimpbatting eyelashes. Afara, baietii alea alea, nopti nedormite, non stop cu fetele, roleee, plimbariiii lungi =p~. love struck
Mareeeeee, plaja, discoteci, distractiii, stranduriii love struck.
Auu doamne prea frumos` :-s.