| noOnexoxo a întrebat:

Idei de cadouri pentru iubite?

Răspuns Câştigător
| EmoPikaChu666 a răspuns:

Depinde. Dacă este pretenţioasă o bijuterie cu iniţiala ei sau o geantă sau un medalion,un parfum fin
Dacă nu este pretenţioasă : buchet de florii ( trandafiri sau ce flori îi plac ei)
,bomboane în cutii drăguţe,parfum dulce,gel de duş,creme de corp,un ursuleţ drăguţ şi pufos (fetelor le plac animăluţele de pluş pufoase în general ),o cină romantică la lumina lumânărilor(o ieşire la un restaurant sau să găteşti chiar tu),o ramă foto cu o poză cu voi doi, un picnic în aer liber, etc. Am foarte multe idei care mie, una personal mi-ar plăcea şi nu ar costa mult cum ar fi : cina romantică la lumina lumânărilor şi privitul stelelor îmbrăţişaţi, ceva făcut de persoana iubită cum ar fi o poezie şi un trandafir. Eu ţi-am dat doar nişte idei sper să te ajute. Baftă

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Un dildou de aur de 24 de karate.

| shadow72 a răspuns:

Un dildau mic ca sa isi faca impresia ca tu o ai mare.

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Parfum, produse pentru masaj, daca iubeste dulciurile incearca un cos plin cu ciocolata de toate tipurile, bijuterii sau ceea ce as prefera eu, ceva facut de tine cum ar fi un filmulet cu voi doi sau un fel de revista in care sa mentionezi cele mai dragute momente petrecute impreuna insotie de fotografii... si nu uita de flori.

| Bijuterii111 a răspuns:

Bijuterii si flori!