| Tourniquet a întrebat:

Idei de cum sa ma imbrac la scoala? :-x
Vreau combinatii, chestii. happy
Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Ai putea să îmbraci nişte blugi negrii, tenişi albi, o bluză puţin mai largă pe corp o eşarfă colorată, şi o jachetă. Crede-mă e o conbinatie perfectă pentru. şcoală.

4 răspunsuri:
| Tourniquet explică:

@Bobby, daca aveai de gand sa-ti bati joc de mine, mai bine nu raspundeai. Ma refer de combinatii de jeans, nu fuste, fustele... mi s-a luat de ele si oricum, fustele mini nu-s genul meu. Le urasc. happy

| nirvanacartof a răspuns:

Buna idee BoBBylaughing

| BoBBy a răspuns:

Intro fusta mini si un maieu transparent. aa si cu slapi in picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te imbracahappy o sa cuceresti toti baietii