| alexalexalex a întrebat:

Imi apare o eroare la Morrowind,, Font 0 not found in.\Morrowind.ini.
Current path: E:\.,,

1 răspuns:
| djhateme a răspuns:

E? daca e cumva imagine, si e facut cu ISO incearca sa reinstalezi imaginea, daca e cumva partitie E: inseamna ca ai o eroare la joc, si incerca sa dai un system restore: START-ALL PROGRAMS-ACCESORIES-SYSTEM TOOLS-SYSTEM RESTORE (dar te previn, in caz de dai system restore se sterg toate fisierele pe care le-ai luat de la data in care dat restore pana in ziua cand ai dat. ex: daca dai restore maine 24. 05. 2010 si dai restore pe 16. 05. 2010, toate datele intre zilele astea adica 16-24 se sterg. sper sa te fi ajutat cu ceva.multa bafta