| Laura1092 a întrebat:

Imi da-ti si mie site-uri cu cat mai multe modele de bratarile prieteniei sau bratari din ate, care sa fie explicate bine? Cele mai multe site-uri primesc funda. Astept cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| mihai04 a răspuns:

Daca stii sa faci nodul ala dublu poti sa te iuti pe youtube :http://www.youtube.com/watch?v=PLpf-zz-M9s&feature=related, si sunt o gramada de videoclipuri.

3 răspunsuri:
| biancaalexe a răspuns:

Nu-ti trebuie multe site-uri.Iti dau eu unul si nu-mi mai trebuie altele : http://friendship-bracelets.net/;)

| Laura1092 explică:

M-ar fi ajutat mai mult niste site-uri concrete, decat sa zici cauta pe youtube ca sunt multe. Astept si alte raspunsuri.

| Laura1092 explică:

Mda m-a cam dezamagit site-ul, vad ca oamenii sunt indiferenti si dupa ce intrebarea am primit 2 raspunsuri nimeni nu se mai sinchiseste macar sa se uite si sa vada ca din cele 3 raspunsuri unul a fost al meu :? M-ai astept raspunsuri daca nu e un efort prea mare - sa raspunzi la o intrebare si sa dai copy-paste la cateva site-uri. Succes