| ajutorul3000 a întrebat:

Imi dati cateva idei despre ce as putea filma si posta pe youtube? Inafara de pisica mea ce idei mai aveti? Videoclipurile de pe internet nu trebuie sa fie prea personale.Idei?! Funda+vot!

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Filmează evenimente importante, pe care ştii că le-ar căuta lumea pe youtube; în aşa fel poţi face o mulţime de vizualizări!

| Chocoolatte a răspuns:

Faci turul camerei,filmezi cosmeticele,ceva,colectii de oje, agrafe, fundite//etc.Eu asa am mai vazut big grin:X,sau fa ceva interesant si filmeaza-te (de ex poti sa dansezi), sau sunt multe alte lucruri de facut, trebuie doar sa ai imaginatie...