| TheSpecialOne a întrebat:

Imi dati niste statusuri/citate de dragoste...(se accepta si funnytongue), va rog?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Ai fost doar un inger rau mintind ca ma iubeai, Cabd ibgerii pleaca, Dragostea se face-n minim doi, Nu exista drog mai tare decat sexul, If tommorow never comes, When you are gone, Si ce daca, Vara trecuta imi spuneai ca sunt valul ce il asteptai. Bafta!

| RamonaRay a răspuns:

" Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

" Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui… "

" Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL! "

Dragostea exista ca de altfel, cum ti-ai demonstra atasamentul fata de mancare?

Femeia la volan e ca steaua pe cer, tu o vezi, dar ea nu te vede!

Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni…

Sper ca te-am ajutathappy