| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mie niste sfaturi, ce sa faci ca o relatie sa fie interesanta!?

Răspuns Câştigător
| fgch a răspuns:

Din punctul meu de vedere, o relatie interesanta este o relatie care nu intra in banalitate.Asa ca iti sugerez sa faceti cate ceva nou, nu doar suc, club.mergeti intr-o excursie impreuna, apropiati-va mai mult unul fata de celalalt, si ca sa il mentii pe el mereu interesat de tine, nu-i da tot ce isi dorestewinking. Orice om tanjeste dupa ceea ce nu poate avea. E ca un copil mic, care vrea o jucarie, si dupa ce o are se joaca de 2 ori cu ea si nu-i mai place. Tine-l mereu interesat de tine. Sper ca te-am ajutat, alte sfaturi nu stiu cum sa iti mai dau, pentru ca nu stiu mai multe detalii despre voi sau relatia voastra.Bafta >big grin

3 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

N-as putea sa-ti dau sfaturi pentru ca nu stiu ce inseamna interesant la tine. happy

| weep2312 a răspuns:

Multe iesiri la cluburi, la filme, un suc, sau chiar cu prietenii. Daca aveti varsta intretineti si relatii sexuale. Spune-i cat mai des ca il iubesti, e romantic si frumos.Cauta si tu sfaturi pe alte siteuri.

| CherryHugs17 a răspuns:

Good Sex! si mult... funda?