| aluna2000theo a întrebat:

Imi dati si mie un link unde pot sa citesc online"Insemnarile unei pustoaice II"? Nu sa o cumpar, nu sa o descarc, nu sa imi arate coperta.

4 răspunsuri:
| ZigZagMTFK a răspuns:

Pai nu ai de unde nu cred ca este online sad scuze

| aluna2000theo explică (pentru ZigZagMTFK):

Am cautat si eu dar credeam ca nu am cautat destul. Multumesc!

| ZigZagMTFK a răspuns:

Da pai si eu am cautat o multimea dar nu am gasit poti sa o impruputi de la cineva sau sa... o cumperi pacat ca e scumpa si nu ai pentru ce

| aluna2000theo explică (pentru ZigZagMTFK):

Da pentru ca o citesti o data si dupa aceea o pui in biblioteca si gata...