| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da si mie insemnarile unei pustoaice 2 sa o citesc online? Va rog!

6 răspunsuri:
| niko200 a răspuns:

Este super interesanta..am citit priul volum, chiar si mie mi-ar face placere s-o citesc

| eu4you a răspuns:

Http://www.elefant.ro/......87055.html
Sper ca te-am ajutat!

| Qphantom a răspuns:

Poti cauta la biblioteca. ^.^

| VunkyTory a răspuns:

Nu am gasit site-uri unde poti sa o citesti online... dar poti merge intr-un mall ceva la diverta si o citesti acolo. cred ca e interesanta tongue

| BibiRose a răspuns:

Si eu caut site-uri unde sa citesc vol.1. Eu am gasit vol. 2 la Diverta la pretul de 30 lei. Sa stii ca merita sa o cumperi. E super.