| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mie un site in care sa fie intreaga poveste a lui alexandru lapusneanu de costache negruzzi va rogbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Incearca la biblioteca big grin stii, cladirea aceea inalta cu multe multe multe carti inauntru?batting eyelashes

are doar vreo 20-30pagini maxim, nu vei obosi citind happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O breu sa o gasesc pe net ca la bibloteca nu o mai are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as stii... crezi ca nu mi-ar fi de folos? am tot cautat si iti zic sa nu te mai obosesti cautand pe net ca nu e... mie imi trebuie si nu am putut sa o iau de la biblio ca era inchis deci. numa rezu daca e sau la biblio laughing