| alexandra14elena a întrebat:

Imi dati si mie va rog frumos un cod de webkinz nefolosit?cryingcrying

3 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Te inteleg perfect si imi pare rau pentru tine. Intra totusi pe site la ei, am impresia ca poti sa-ti faci cont si fara codul acela. Oricum, jucaria costa o groaza de bani iar contul e valabil doar un an de zile. Deci daca ti-l faci fara cod va fi pe o perioada mai scurta, cred. Incearca asa cum ti-am zis happy
Succes!

| Nume a răspuns:

Poti face cont si fara cod

| PrintiCristina a răspuns:

Daca-ti faci fara cod adica cont de proba il vei avea nelimitat si chiar crezi ca lumea da bani de pomana pentru un animal ca sa-ti dea tie codul?