| ionut133 a întrebat:

Imi explica si mie ce e cu fenomenul asta de pe facebook, in care toti isi pun pe wall cate un mesaj de genul: "Plec in Republica Dominicana pentru. 3 luni". Mie mi se pare o prostie asa ca am vrut sa va intreb poate imi explicati voi ca eu nu pricep!

Răspuns Câştigător
| guzanu92 a răspuns:

E o campanie impotriva cancerului la san.
http://www.jacquelineblog.info/......t-de-luni/
Funda?

1 răspuns:
| Lilvayctor a răspuns:

Sa va spun ceva.Am auzit de la cineva (creatoii de facebook interviu)
Ei special le fac aia de la facebook le adauga statutul.dar profilurile acelora care scrie tonguelec in Republica Dominicana pentru. 3 luni sunt stersewinking. sper sa nu te mai chinuiesti sa cauti