| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Imi place de o fata, dar ea ma considera bff. Cum ar trebui sa procedez?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa fii mai insistent. Sau mai romantic cu ea. Sa-i explici ca tu doresti de fapt o relatie de cuplu si nu doar una de prietenie. In cazul in care nu accepta trebuie sa-i respecti dorinta si sa-ti indrepti cautarile in alta parte. Succes!

| Plato a răspuns:

Procedezi... prieteneste.

| Maria209 a răspuns:

De fapt de obicei fetele încearcă să pară pentru băieţi ca o prietenă, dar ele de fapt aşteaptă ca el să facă primul pas aşa că nu te teme să-i zici despre asta.