| GaByTzZu_5314 a întrebat:

Imi place de o fata si i-am zis si ea stie...problema e ca ea il place pe un coleg de al meu dar colegul meu n`o place.
ce sa fac eu as vrea sa fiiu cu ea dar nu acum.am 14 ani si sunt cls 7 m`am gandit in clasa 8 pentru. a fi mai mult pregatit.
ce ziceti sa fac sa o aduc mai aproape de mine

Răspuns Câştigător
| Ana_2576 a răspuns:

Buna, Gabi! Pentru un moment ar trebui doar sa ii fii prieten si sa vada ca se poate bizui pe sprijinul si ajutorul tau. Incearca sa o faci sa zambeasca si fii alaturi de ea atunci cand are nevoie. Ai grija sa nu o presezi/stresezi prea tare ca s'ar putea s; o fuga. Si nu te grabii si da poate ar fi mai bine sa astepti pana in clasa a 8-a cel putin, pentru a avea o relatie cu o fata.

Succes! xD

2 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Nu astepta pana in clasa a 8 a, 'abordea.o' acum, niciodata nu este prea devreme pentru o relatie si in viitor nu cred ca vei fi mai mult pregatit ci cred ca acum esti. Incearca nu ai ce pierde!big grin
SUCCES

| alin a răspuns:

Vorbe dulci si iesiri pe afara sau la suc...