| GabiGustheru2 a întrebat:

Am nevoie urgent de niste sfaturi!
Mie imi place de colega din clasa mea.Si ei ii place de mine dar ii mai place si de alt coleg...Nu stie pe care sa ne aleaga.
I-am sugerat sa facem un concurs cine e mai bun pentru ea.A fost de acord dar pana acum colegul meu este mai bun.
Va rog dati-mi niste sfaturi!

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Turnir. Sau macar duel big grin

Ce sfaturi vrei sa primesti, daca nu spui in ce consta concursul? probe fizice, cultura generala, care mananca cei mai multi mititei cu mustar, cea mai buna situatie scolara, cine scuipa mai departe?

| Rakanishuu a răspuns:

Patetic. straight face