| deniiissss a întrebat:

Buna tuturor. am o mare problema ..imi place de un coleg de la mine din clasa si stiu ca si lui ii place de mine..DAR......eu am prieten de 3 ani si nu ma pot despartii de el dar ..nu stiu cum sa ma bag mai mult in seama cu colegul... vreau un sfat pls:X

Răspuns Câştigător
| Biia_4195 a răspuns:

Scumpo. e cam complicat. Fa-ti ordine prin ganduri. Hotaraste-te ce vrei sa faci, poti renunta la actualul? Daca da, inseamna ca nu mai simti prea multe pentru el. Vorbeste cu psihologul scolii puppy dog eyes [Daca vrei, vin cu tine laughing love struck]

5 răspunsuri:
| AndyCMA a răspuns:

Punete in pat, intuneric si spuneti in cap pe cine iubesti mai mult, dakal iubesti pe celalt ii spui lu gagicatu asa 'auzi, stiu ca suntem de mult dar nu stiu... nu mai e cea fost... ramanem prieteni''' parerea mea

| deniiissss explică (pentru AndyCMA):

Da.dar cum fac sai arag atentia mai mult colegului pentru ca stie ca am prieten si ezita ff mult. cum devin prietena cu el?

| AndyCMA a răspuns (pentru deniiissss):

Pai... vb cu o pr si spune-i sa jucati a sau p si sa dea ea saruturi cu el si sa le faci dar sa pari trista si dp 4-5 saruturi cred cai atragi atentia:*succes:*

| deniiissss explică (pentru AndyCMA):

Si ce sa fac daca "colegul" nu se baga in astfel de jocuri?

| AndyCMA a răspuns (pentru deniiissss):

Dar cine a zis ca trebuie sa se joace neaparat iei provocarea si te duci la el si ii spui :,,,,,, am provocare'''''''''' si gt il saruti bine dakai genu mai tupeist daca nu il iei undv mai ascuns de ex la mine in clasa e dulap langa geam si e un spatitiu il poti baga undeva de genu asta