| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Am o problema: am un coleg de clasa care se tot tine dupa mine, chiar daca mie nu imi place deloc si el stie asta. Mai ales ca e si rrom, si nu imi place deloc. Ce pot sa fac sa il indepartez? Nu imi ziceti sa ii spun sa stea deoparte de mine ca el nu se intelege ca cam are si probleme mintale. Mersi.

Răspuns Câştigător
| MeJustMeAndStop a răspuns:

Păi o discuţie cu el! în care să îi spui foarte clar cum stă treaba : nu te plac, te rog cu frumosul să mă laşi în pace pentru că dacă te ţii după mine voi ajunge să nu te suport, aşa că tu alegi! dacă nu mai şi ţipă un pic laughing:d. Dacă are probleme mintale sigur nu înţelege cu vorba. Fereşte-te pe cât poţi de el, evită-l! Dacă nu ignoră-l, nu-l mai băga în seamă ca şi cum el nici nu ar fi de faţă şi ai să vezi că va observa că nu îi acorzi nici o fărâmă de atenţie iar cu timpul te va lăsa în pace. Sper că te-am ajutat. happy Încearcă toate variantele, poate una va reuşi. :d Fundăăă?!batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu-l baga in seama.

| SMaricel a răspuns:

Daca vrei sa scapi de el nu-l baga deloc in seama, spune-i tatalui si mamei tale sau dirigintei.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

Toti stiu ca el se tine dup mine dar nu face nimeni nimic ca o zis sa il las in pace sa viseze

| Peque_6416 a răspuns:

Pai evita-l big grin E cel mai bine asa... Nu-l baga in seama el se va plictisii odata si-odata kisskisskiss