| MsD a întrebat:

Imi face declaratii de dragoste imi spune ca ma iubeste... Pe net! dar in realitate sta pe capul meu mereu! Tot timpul ma enerveaza! Ma pune jos la pamint ma face intr-un fel sa-l observ! Aproape in fiecare seara vine la mine sa-mi dea cardul lui de memorie sa-i scriu muzica! Azi cind veneam de la scoala un coleg de al lui de clasa mi-a zis ca el special isi face drum la mine cu cardu ca el muzica are! si ca el vrea sa fie cu mine si nu stie cum! ca e rusinos cu o fata ceea ce el nu prea pare! adica el ma iubeste! mi-am intrebat cea mai bune prietena si a zis ca da! se cunoaste ca lui ii place de mine! dupa felul cum ma priveste si dupa felul cum ma enerveaza si se ia de mine! in realitate nu e chiar ca pe net! vreau sa stiu ce simte el cu adevarat pentru mine? PS isi bate joc sau chiar e cum a zis colegul lui! AStept raspuns!

Răspuns Câştigător
| ruxandra1 a răspuns:

Buna Mrs! parerea mea este ca te place,intrucat pretenul lui nu avea nici un scop sa minta cm spunea ca el are muzica si venea la tine,ii este rusine sa iti spuna in fata si de aceea iti spune pe internet,,nu are puterea si curajul unde-i convorbiri,poate pana acum nu a fost nici o fata in viata lui d care sa se indragosteasca,eu spun ca este cea mai importanta comunicarea, daca lui ii este rusine poti incerca u prima, sau daca nici tu nu ai curajul sa incepi o discutzie si nu esti sigura de ceea ce este eu zic sa lasi timpul sa treaca, iar in acest timp trecut poate ii trece rusinea si iti va spune in fata ce are de zis.Si sti? nu-i prea bine sa vb prin alte persoane trimitand mesajul vostru, eu ce sa zic imi pare bine daca te-am putut ajuta! multa sanatate si numai bine! pe curand...Ruxandra

1 răspuns:
| natalya27 a răspuns:

Dupa astfel de comportament se intelege ca te place. parerea meah: chiar te place... dar posibil sa si gresesc. Funda