| ale777 a întrebat:

Îmi place de un băiat dar ma simt foarte lesbi. Eu îl iubesc pur și simplu doar că fetele sunt așa hot. Ce îi cu mine?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca esti mică.

| dullcat a răspuns:

In primul rand ar trebui sa iti clarifici niste termeni: a placea vs. a iubi, iubire vs. atractie sexuala si dupa aceea vei reusi un pic mai bine sa te prinzi care-i treaba, sa speram.

| StoicAnalysis a răspuns:

Pai de ce crezi asta? Sau de unde ti s-a tras tie ca ti se par mai atragatoare fetele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi urgent la biserică îți vei îmbolnăvi trupul și sufletul și îți vei întuneca mintea cu plăceri carnale o să ajungeți obsedați sexuali.

| Felissa13Eden a răspuns:

Probabil esti bisexuala.

| LisaJulie a răspuns:

Dacă îți plac băieții înseamnă că nu ești lesbi

| MistarGoGu a răspuns:

" Daca mănânci toata viața mere nu vei cunoaste gustul de portocale, ananas sau kiwi "
Experimentează drăguță cu TOT ce vrei tu!