| aniohetova a întrebat:

Imi place de un baiat si cand sunt cu el afara practic nu mai stiu ce sa vorbesc cu el. nu am nicio idee in momentul acela chiar daca atunci cand ies afara cu prietenii eu sunt cea care nu se mai opreste din vorbit, dar cand sunt cu el. eu sunt cea tacuta. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| spyceygirl a răspuns:

Exact asa sunt si eu.eu cred ca am gasit cauza, intrucat m-am referit la 2 lucruri...cand imi placea de un baiat de care stiam ca si el are sentimente pentru mine, conversatia venea de la sine, pentru ca si el o intretinea.
cand mi-a placut de un baiat, de care stiu ca nu prea are sentimente fza de mine(sau doar cateva de simpatie), ramaneam muta in fata lui, si pe mess...si mai departe tot asa, deoarece el nu intretine convorbirea, eu ce era sa ii mai zic.stiind ca imi place de el, ramaneam fara prea multe cuvinte.
poate ca asa e si al tine(dar sper ca nu), in cazul in care stii ca si el are sentimente pentru tine,"ia-ti inima in dinti" si spune-i buna... dupa intreaba-l ce ore are (depinde de context daca sunteti la scoala), daca sunteti pur si ismplu pe strada sau intr-un loc public (nu intr-un local), intreaba-l ce ar vrea sa faca...bafta!

3 răspunsuri:
| diva99 a răspuns:

Nu mai zic acum eu rasp la intrebarile care nu au dat fundita imi pare rau >:d< da nu-i problema mare oh go on spune-i ca-l placi si gata asa am facut si eu si e mai bine ups am rasphee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca esti indragostita de el? Poate ca inca nu esti obisnuita cu prezenta lui...incearca sa te obisnuiesti cu el in timp...nu sa fii retinuta sau sa-ti fie rusine de elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti rusinoasa.Asa sunt si eu.