| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa-i spun, tu cum i-ai spune.

5 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

P mess big grinD

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Daca nu risti nu castigi... poate ca nu este nevoie sa ii spui tu dar o prietena buna se poate duce la el si il poate intreba ce parere are despre tine, prietena poate veni la tine si iti spune ce a zis, iar apoi poti sa iti dai seama daca vei fi respinsa sau nu. daca crezi ca merita faci pasul si o mai tr odata pe prietena ta la el sa il intrebe daca ar vrea sa stea cu tine. pup si baftakiss

| :X:X a răspuns:

Nici eu nu stiu cum sa-i zic

| katyy_5873 a răspuns:

Imi place de tine. tie?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu vrei sa pari patetica, il poti studia, pentru a-ti da seama daca esti genul lui de fata. Atunci, tot ce trebuie sa faci este sa-i dai ocazia de a-ti spune asta.