| LastNight1324235436 a întrebat:

Imi place de un tip. Vorbeam pe facebook cu el inainte, dar acum...deloc. Cum as putea sa fac sa ii atrag atentia astfel incat sa ma bage el in seama, nu eu pe el?

1 răspuns:
| Valentin_Iosif_1989 a răspuns:

Da-i de inteles ca-l placi... Daca vorbeati pe facebook. Da-i like-uri la poze comm-uri cat mai dulcegaroase etc. si o sa-i sari in ochi. Daca nici asa nu merge inseamna ca ori e prost ori nu mai vrea sa vorbeasca cu tine dintr-un anumit motiv...