| Booster97 a întrebat:

Imi place muzica rap si vreau sa incep sa cant,am 15, da,cum sa fac sa ma remarce o casa de discuri sau un studio de inregistrari? Apropo sunt din Medgidia. happy mersi anticipat

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Inregistreaza pe caseta sau cd si te inscrii pentru Eurovision - primul pas; poti sa te inscrii la un concurs de talente.

| FeraruAndreea a răspuns:

Nu ar trebui sa te remarce o casa de discuri mai bine ia lectii de canto si apoi inregistraza niste melodii la un studio si apoi vei vedea daca ai voce si daca chiar suna bine pune melodia pe youtube si astfel poti avea norocul sa te vada cineva faimos si sa te faca vedeta pentru ca tu canti foarte bine, la fel cum a facut si nicole cherry, mult succes!

Te pup funda? :**