| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Imi poate spune cineva ce parere are/aveti despre Iphone 6plus si Iphone 8 plus? Comparativ. Vreau sa stiu daca vi se pare exagerat de mare ca dimensiune dar si exagerat de scump cat si alte pareri

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

6 Plus nu se mai merita, e aparut de multi ani iar bateria e mediocra, 8 Plus e mai bun daca ai buget pentru el. Este intr-adevar mare, nu iti incape in buzunar (dacat la geaca de iarna laughing ) si trebuie sa il folosesti cu ambele maini. Oricum o sa il tii in geanta ca esti fata.