| ascovit a întrebat:

Imi poate spune cineva daca acest iphone e fake sau original?

http://mercador.ro/oferta/vand-iphone-4-neverlocked-deco dat-cu-gevey-sim-white-16g-impecabil-IDRirW.html#2a89376 4c1;

1 răspuns:
| SirGilbert a răspuns:

Asa la prima vedere pare sa fie bun.
Totusi, internetul de plin de fake-uri si nu poti avea incredere in ceva ce nu vezi cu ochii tai.
Nu sunt eu expert dar de preferat ar fi ca un Iphone sa fie de la vanzatori autorizati, sa-l poti lua in mana sa verifici ce trebuie verificat.

Nu te-as sfatui sa-l iei!