| HinataHyuga1207 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cand si une se tin festivalurile Otaku si Nijikon? Dau funda la primul raspuns!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Japonia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otaku este prin Primăvară, dar nu stiu pe ce data.
Pentru mai multe informatii poţi intra aici:
http://otakumag.com/ro/#
Cât dspre Nijikon, el este prin toamnă, dar nu ştiu incă pe cât si unde.
Sper că te-am ajutat ^.^

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Otaku si Nijikon se tin in Bucuresti, si daca vrei sa vii sa stii ca nu ai nimic de pierdut, o sa iti placa si o sa iti faci si prieteni daca esti o persoana sociabila cu comunicativa. sper ca te-am ajutat si cu aceasta intrebare. FUNDA?