| jonydd a întrebat:

Imi pot face un tatuaj in Brasov exista magazin specializat? hmm cum este e dureros rau? mersi

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Buna.Din cate stiu, da exista in Brasov.Si-a facut o colega de-a mea si eu am asistat. Dupa expresia fetei sale, o cam durea...am intrebat-o daca a simtit ceva si a zis ca daa si a cam durut-o.Nu vreau sa te sperii, dar sa stii ca doare! Dar nu asa cum dor despartirile... sad

| Mirunelu a răspuns:

Tatuaje se pot face pe strada republicii, nu stiu locul exact dar te uiti dupa semn. Si se mai fac si pe zizinului undeva putin mai sus de statia Scriitorilor. Cu durerea depinde si de locul ales, locul cel mai dureros este pe coste, in rest nu stiu cum e.