| RianaAlexia a întrebat:

Imi pot pune conversatile de pe Facebook pe privat cumva? Adica sa le vad doar eu pe telefon ci nu si parinti/bunica pe calculator.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Asriel a răspuns:

Hei, RianaAlexia,
Dacă folosești aplicația messenger, poți activa conversațiile private, care doar tu le poti vedea pe acel dispozitiv.
Aplicatia messenger->Secțiunea contul meu -> Conversații secrete

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa le arhivezi pe Facebook de pe calculator. Dar nu stiu daca ies din arhiva atunci cand persoana respectiva iti trimite iar mesaj dar poti incerca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa mai pui pe privat? Contul de Facebook este privat

| user924849874 a răspuns:

Poti descarca o aplicatie care sa le blocheze accesul

| YasmyMady a răspuns:

Da. Daca te deconectezi de pe calculator si ramai conectata doar pe telefon, nimeni nu poate vedea ceea ce vorbesti tu. Alta modalitate nu vad. Sper ca te-am ajutat!