| Ancutzica_1406 a întrebat:

Imi pueti scrie ce sa scriu la despre mine pe hi5... Ceva mai lung preferabil Dau funda si vott Please

Răspuns Câştigător
| Papusik_4304 a răspuns:

Bunawinking Sunt o fata simpla in cel mai complex mod, rea dar totusi buna, infantila cu urme grave de maturizare precoce, zapacita la cel mai serios mod, energica intr-o lene notorie, timida cu un tupeu fantastic, optimista in cel mai pesimist mod posibil. un nimeni intr-o lume de cineva-uri, un cineva intr-o lume de nimeni-uri. adica EU mai pe scurt.Candva.am fost deceptionate de persoane care nu credeam ca vor face asta niciodata! Am luat in brate pentru a proteja. Am plans ascultand muzica si privind fotografy.Am dat telefoane doar pentru a asculta o voce. M-am simtit singura intre o mie de persoane. Doar pentru ca imi lipsea o singura persoana. :Xasta o am si eu si mi se potriveste :X:X funda?

7 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Ce-ti place, ce nu-ti place. Locul unde te-ai nascut, data cand te-ai nascut. Zodia, (si aici poti dezvolta.) fiecare zodie are caracteristicile ei. de folosesti de tot de detii. Ce-ti place sa faci in timpul liber, ce stiluri preferi, te descrii si tu un pic in cateva randuri, ce muzica asculti etc.
Funda?

| DelphhiN a răspuns:

Orice minut, e un inceput, viata merge inainte indiferent de ce ai facut, poate ai gresit, poate ai mintit, ti-am mai spus, ne vedem acolo sus
Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu
Indiferenta ta raneste sufletele altora
Am trecut prin multe si-am sperat sa-nveti sa crezi în mine de-ai privi adânc în ochii mei ai vedea ce-nsemni pentru mine
Chiar daca iti gresesc...chiar daca sunt momente cand iti lipsesc sa nu uiti sunt langa tine si te iubesc
Daca ai o fata ce sincer te iubeste Nu gresi sa o lovesti, pentru tine ea traieste!
Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n. o sa my vin. tu plangi mie`mi vine sa rad e neplacut dar gandeste`te ca a fost invers in trecut
sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea
mi place zambetul tau si chipul tau de copil, Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci
Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!
iti va fi dor poate'ntr'o zi cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin.==> destinul meu e altul
sa poti sa fii tare, chiar daca inima te doare sa poti sa zambesti atunci cand sufletul iti plange. aceasta este arta de a invinge
Frize Brize o sa-mi fie dor de ale tale Crize
Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist De astazi tin regim de vise, sa te uit mi-am promis
Daca eu sunt subiect de barfa … Atunci tu estio tarfa! Tu impotriva mea … Eu mereu deasuprata
Nici0data nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! CAnd t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu
Esti patetic si tu sti nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botul...hai c`o faci pe idiotu
Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente
Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!
sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special, Are zile in care parul ii sta ca naiba, si zile in care arata extraordinar
Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta, vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta
Te tin la distanta, Ma fac ca nu iti dau importanta, Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA
sau daca nu http://dulcinicadeltoroso.hi5.com si iti poti alege ce doresti de acolo nu m deranjeaza dar mai intai adauga`te ca prieten

| DelphhiN a răspuns:

Orice minut, e un inceput, viata merge inainte indiferent de ce ai facut, poate ai gresit, poate ai mintit, ti-am mai spus, ne vedem acolo sus
Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu
Indiferenta ta raneste sufletele altora
Am trecut prin multe si-am sperat sa-nveti sa crezi în mine de-ai privi adânc în ochii mei ai vedea ce-nsemni pentru mine
Chiar daca iti gresesc...chiar daca sunt momente cand iti lipsesc sa nu uiti sunt langa tine si te iubesc
Daca ai o fata ce sincer te iubeste Nu gresi sa o lovesti, pentru tine ea traieste!
Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n. o sa my vin. tu plangi mie`mi vine sa rad e neplacut dar gandeste`te ca a fost invers in trecut
sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea
mi place zambetul tau si chipul tau de copil, Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci
Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!
iti va fi dor poate'ntr'o zi cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin.==> destinul meu e altul
sa poti sa fii tare, chiar daca inima te doare sa poti sa zambesti atunci cand sufletul iti plange. aceasta este arta de a invinge
Frize Brize o sa-mi fie dor de ale tale Crize
Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist De astazi tin regim de vise, sa te uit mi-am promis
Daca eu sunt subiect de barfa … Atunci tu estio tarfa! Tu impotriva mea … Eu mereu deasuprata
Nici0data nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! CAnd t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu
Esti patetic si tu sti nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botul...hai c`o faci pe idiotu
Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente
Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!
sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special, Are zile in care parul ii sta ca naiba, si zile in care arata extraordinar
Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta, vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta
Te tin la distanta, Ma fac ca nu iti dau importanta, Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Nimeni nu ma cunoaste cu adevarat. Tot ce stiti sunt doar aparentele. Nu faceti altceva decat sa judecati dupa aspectul fizic si nu vreti sa vedeti decat ceea ce va convine. Analizati superficial si apoi va dati cu parerea si credeti ca puteti profita. Cand rad nu inseamna si ca mi-e bine.la fel.cand plang.nu inseamna ca imi merge rau. Daca sunt zile cand ma prefac ca nu vad minciunile.si cred anumite cuvinte. o fac ori din dragoste ori din indiferenta. Chiar daca ma intorc intr-un anumit loc sau la o anumita persoana.cu siguranta am ceva de castigat si in plus am motivele mele pentru care fac asta. Au fost momente cand am plans. dar mi-am dat seama ca nu trebuie sa regret nimic. Esecurile ne si coboara dar ne si inalta. Indiferent cat de rau s-ar comporta si cat de reci ar fi anumite persoane.eu raman la fel...calda. Asa e firea mea. Asta nu inseamna ca sunt fraiera si profita de mine.chiar daca probabil asta au impresia. Viata merge inainte si eu la fel.Si inca ceva. un om nu se schimba niciodata.Doar isi dezvolta anumite calitati sau defecte care le avea...

| BeHappyForMe a răspuns:

Sopteste`mi dorinte doreste`ti in soapta iubeste, alinta, saruta, priveste traieste prin mine, suspina, zambeste sunt draguta, dar stiu sa te enervez ...sunt frumoasa, dar in fiecare dimineata ma sperii cand ma uit in oglindalaughing) cunosc foarte multa lumea, dar prieteni nu prea am vorbesc foarte mult, dar imi este foarte greu sa incep sa vorbesc prima stiu sa am grija de lucruri importante, dar d cele mai simple uit mai mereu sunt o fata buna, dar fac rau fara sa realizez iubesc n primul rand p iubi meu Si daca totul trece Trebuie sa`mi spun in gand FETELE MARI NU PLANG Putina rabdare, putina culoare love struck Si viata-i frumoasa ca o zi cu soare!

sau

pai, imi place ciocolata ploaia muzica dansul albul rasaritul de soare vorbesc mult, si sunt dezorientata total dimineata Ma inveselesc ghioceii, trandafirii, playlistu` preferat machiajul, filmul preferat, toate.Zambesc mult, am o tristete ascunsa, nu mint decat ocazional. Apreciez tot timpu` un sfat, un compliment, umorul de calitate, o privire, dar la fel de mult detest ipocrizia, minciuna, superficialitatea sunt dependenta de imaterialitati, am o slabiciune pentru ochi albastrii, verzi sau negrii, nici cu ochii caprui nu-mi este frica big grin pentru surasul de copil, in general pentru frumos! Am prieteni de nota 10, care mi-au demonstrat de nenumarate ori ca le pasa. Ador globurile de Craciun, armonia sarbatorilor.Nu suport ploaia, care imi umezeste ochii, vantul care imi incurk parul, si imi acopera buzele de praf. Nu dau niciodata "next", daca scena nu s`a incheiat, fara sa grabesc vreodata lucrurile. Vreau sa raman exact asa cum sunt, pentru ca stiu sa plang, sa rad, sa ma distrez, sa apreciez un gest, Dar cel mai mult sa Iubesc Nu stiu in schimb sa urasc, si sper sa nu invat vreodata!

sau

♪ Ma iubesti? Si euwinking
♪ Ma respecti? Si euwinking
♪ Ma invidiezi? Ai de cewinking
♪ Ma barfesti? N'ai decatwinking
♪ Regreti ca m'ai cunoscut? M'i se rupewinking
♪ Indrasneata? Daca tu esti pampalauwinking
♪ Incapatanata? Pana peste masurawinking
♪ Nemultumita? Intotdeaunawinking
♪ te-am insultat? Foarte bine, meritaiwinking
♪ Ai zis ce`ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vreiwinking
♪ Modesta? In anumite cazuriwinking
♪ Ca sa te multumesc? N`o sa ma schimbwinking
♪ Nonconformista? Pt ca fiecare e frumos in felul luiwinking
♪ Tsi-am mai zis ca te iubesc? Am fost sincerawinking
♪ Rea? Cu cine meritawinking
♪ Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarulwinking
♪ Bunul meu simtz? Depinde de al tauwinking
♪ Geloasa? Da, chiar daca nu'mi dai motivewinking
♪ Indragostita? In fiecare zi de acelasiwinking
♪ Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreauwinking
♪ Impunatoare? Pt ca stiu ce vreauwinking
♪ Originala? Mereuwinking
♪ Copiata? De fiecare datawinking
♪ Tupeista? Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tinewinking
♪ Vrei sa`mi devii prieten? ♪ Demonstreaza`mi ca meritziwinking
♪ Indiferenta? Daca nu ma intereseziwinking
♪ Te urasc? mi-ai dat motivewinking
♪ Falsa? Doar cu uniiwinking
♪ Parsiva? Datorita unora dintre voiwinking
♪ Un sfat? Nu asculta de sfaturile nimanuiwinking
♪ Te deranjez? Iarta`ma, nu pot sa multumesc nici macar 100 de persoane.

""Secundele, minutele, orele si zilele trec, amintirile dispar nu mai simt nimic, nu mai vreau nimic... de la tine. Nu stiu cat poti intelege tu asta, nici nu ma mai intereseaza, vreau ca in viata mea sa apara si o raza de soare. M-am saturat de atata plans si ploaie. Mi-am spus : totul s-a terminat, si asa a fost. Incep sa gust din fericire, ma bucur de libertate si numai tanjesc pentru un strop de placere. Te ador, le ador, POT SA ADOR.

sper sa iti placa. funda?

| CInEmAx a răspuns:

Scrie despre tine de ex: i-ati un interviu in scris astfel lumea o sa stie mai multe despre tinetongue