| CrishAici a întrebat:

Va rog dati-mi idei ce sa scriu pe blog
please dau fundita cine scrie cel mai mult

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De ce ti-ai mai facut blog daca n-ai ce comunica?

| Baton a răspuns:

Pai de ce ti-ai facut un blog daca nu sti ce sa scrii in el?
un blog inseamna ceva.reprezinta ceva nu e asa ca sa fie tongue

| adutzadragutza a răspuns:

Pai poti scrie lucruri ineteresante cum ar fi despre zodii, poti scrie cate ceva dispre un monument renumit dintr-o anumita tara ( ex : Paris, Turnul Efel ), dar cum pe copii(adolescentii) din ziua de azi nu ii mai intereseaza prea mult aceste lucruri scrie ceva despre muzicaa, jocuri interesante, pentru fete : manichiura, cum sa slabesti sanatos, dieta, Sport, cum sa ai grija de tine chestii din astea happy... Sper ca ti-asm fost de folos. La multi ani!

| Papusik_4304 a răspuns:

Horoscop:X: