| Cineva! a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva site-uri cu aspecte pentru hi5? Totusi cum sa le pun? Am incercat aseara dar nu am reusit, am eliminat celalat aspect, am copiat codul si l`am pus la "despre mine". Nu stiu de ce nu mergea, adica ori imi aparea codul ala, ori o imagine. Poate nu am copiat ce trebuiestraight face! Ma puteti ajuta?happy

Răspuns Câştigător
| xxCupcakExx a răspuns:

Pai din pacate nu mai merge dar iti poti alege niste poze dragute si te invat eu cum sa faci un aspect pentru hi5: dai acolo la editeaza aspectul si in coltul din dreapta sus iti apare o "chestie"laughing care zice creeaza un aspect/aspecte creeate de mine. si tu dai la creeaza un aspect si acolo ai 3 sectiuni. tu umbli decat la prima sectiune uploadezi poza bifezi pe acolo si scrii in engleza ce culoare vrei sa aiba scrisul.succes:*

1 răspuns:
| Sapphire a răspuns:

Degeaba stai tu sa te rogi de domnul "Gogu" sa iti dea pagini cu skinuri pentru HI5 daca noua versiune BETA nu mai accepta coduri CSS pentru skinuri si alte chestii de genul.