| robertosi a întrebat:

Imi puteti da si mie ideile principale sau rezumatul carti cismigiu et comp. de grigore bajenaru, daca imi raspundeti cu citeste cartea sau cauta pe google, dau fundtiza la primul care poate sa mi-l dea?

3 răspunsuri:
| Anaaaaid a răspuns:

Aia caut si euwinking

| PrincessConsuela a răspuns:

Este vorba de un grup de elevi care isi petrec majoritatea timpului in Cismigiu. Chiar este un parc in Bucuresti langa un liceu. Elevii respectivi mai mult stateau in parc decat la ore(asa imi amintesc:am citit mai de mult cartea) si mai este vorba despre zilele de liceu ale personajului principal, cum porecleau ei profesorii si alte chestii specifice oricarui liceu. De toate astea isi aminteste personajul principal cand sta pe o banca on parc asteptandu-si fostii colegi. Sper ca te-am ajutatwinking Macar sa fac ceva bun azi...sad

| DirtyCow a răspuns:

Cum fac netul sa mearga ca nu merge cam nici o pagina