| andry98 a întrebat:

Imi puteti spune cam cat m-ar costa transportul pentru asa ceva? Eu nu imi dau seama. http://shop.vans.com/catalog/Vans/en_US/style/53$.html? categoryId=91108&colorCode=EWZBLK
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iei cantitate mare (Gen magazin, firma) te costa cateva zeci de dolari. Pentru o singura bucata te costa mai mult, mult mai mult. Nu se merita sa iei doar o pereche cand cumperi din afara tarii. Transportul e mai mare decat pretul produsului.
Noroc bun!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Nimic. Gasesti la primul chiosc aceleasi chinezarii nenorocite.
P.S. Daca vrei bazaconii de genul asta si sa fie musai "de import" uita-te pe sportsdirect.com. Iti trimit alea din Anglia, nu ai de platit taxe vamale si transportul are un pret rezonabil, mai ales daca iei mai multe articole.