| SeEcReTnAmE a întrebat:

Imi puteti spune niste filme de aventura da ceva de genul "kull the conqueror" a fost acum ceva timp pe antena 1, sau troia, hercule legenda cautatorului filme in genu asta cu aventuri dar acum de mult timp cu luptatorii, sabii si vrajitori stiti voi.
pls pentru cele mai bune filme fundita!happy

1 răspuns:
| Cires_Stefania_1994 a răspuns:

Pai eu as stii filmele:Toate Panzele Sus, Titanic, Sportacus...si altele nu stiu multe. poti gasi si filme romanesti cum ar fi Pistruiatul e tare interesant si frumos