| BrokenAndDark a întrebat:

Imi puteti spune niste melodii pentru Karaoke? Nu vreau sa fie in limba romana si sa nu fie complicate... Ce ce se poate canta cu vocea de piept si nu cea de cap. Mersii.

Răspuns Câştigător
| LaGrenouille a răspuns:

Incearca Rihanna, Shakira, Leona Lewis, ceva usor, cu un timbru vocal mediu.
Recomand Karaokeparty.com.
Distractie placuta!

3 răspunsuri:
| elik a răspuns:

Mie imi place si mi se pare ok adele:someone like you..am facut si eu si ii super faina..bafta

| elik a răspuns:

Am lansat si eu o intrebare. daca ma ajuti sa strang like-uri la o poza poti primi o funda..intra la mine daca te intereseaza. pupici :*